Kompaktní chiller 3kW SEABORN

Kompaktní vzduchem chlazený chiller se spirálovým ponorným výparníkem, rotačním kompresorem, integrovanou akumulační nádrží, oběhovým čerpadlem a běžnými elektrickým prvky včetně elektronické regulace Emerson Dixell. Chiller je konstruován na pevném ocelovém rámu uzpůsobeným pro přepravu paletovým vozíkem. Chiller je proveden v celonerezovém opláštění.

Chlazení vody 2x70kW Continental Barum

Kompaktní uspořádání dvou strojních chladičů o souhrnném výkonu 140kW a jedné filtrační stanice s manuálními diskovými filtry s možností údržby bez přerušení provozu a vnornými čerpadly. Ovládání prostřednictvím PLC EMERSON DIXELL s dotykovým displejem.

Chlazení vody 2x50kW Continental Barum

Modulární uspořádání dvou strojních chladičů o souhrnném výkonu 100kW a jedné filtrační stanice s manuálními diskovými filtry s možností údržby bez přerušení provozu, externí akumulační nádrží pro gravitační svod z technologie a vnornými čerpadly. Ovládání prostřednictvím PLC SIEMENS SIMATIC s dotykovým displejem.

Modulární chiller 2x45kW + hydromodul

Modulární uspořádání dvou strojních chladičů o souhrnném výkonu 90kW a jednoho hydromodulu určeného pro akumulaci a distribuci chladící vody o teplotě +18°C. Výhodou centrálního systému chlazení je jeho modularita umožňující snadnou manipulaci a případnou změnu pozice.

Chlazení nemrznoucí směsi 15kW

Kombinace freecoolingu , tj. suchého chladiče, a chilleru , tj. strojního chlazení, určené pro chlazení nemrznoucí směsi cirkulující v tlakově uzavřeném okruhu pro nepřímé chlazení emulzí van kalení oceli. Freecooling je využíván při teplotách klesajících pod +15°C a zajistí tak ekonomické chlazeníRead More

Chiller 28kW

25.8.2020 – Zakázková výroba chilleru pro vodní chlazení forem lisu ve firmě IMG Bohemia. Speciální konstrukce dle rozměrových požadavků a s úpravou pro vodní chlazení kondenzátoru, čerpadlo s vyšším výtlakem a objemem a ochranou proti chodu naprázdno.

Termokomora

19.11.2020 – realizace výstavby termokomory se dvěma boxy o celkovém rozměru 7×5 mm a výškou 2,5m. Instalace do stávající ocelokůlny s vodě a otěru vzdorným plastobetonem s nátěrem. Termokomora umožňuje prostřednictví programovatelného automatu s dotykovým displejem změnu režimů ovládání teploty tj. volbaRead More

Chlazení vody 100kW

2.2.2020 – realizace výstavby děleného chladícího systému chlazení technologické vody prostřednictvím kombinovaného chilleru s integrovanou akumulační nádrží , distribučními čerpadly a PP-R rozvody vody.

Chlazení etylenglykolu 150kW

2.2.2020 – příprava výroby kombinovaného chlazení 30% monoethylenglykolu 30% prostřednictvím tří kompaktních chillerů a freecoolingu o souhrnném výkonu 150kW